[Date Prev][Date Next][Thread Prev][Thread Next][Date Index][Thread Index]

Pozvánka na podzimní Agoru 2019Dobrý den,

rádi bychom Vás pozvali na jubilejní 10. běh Agory - dvoudenní konference o informačních a komunikačních technologiích pro uživatele se zrakovým postižením, kterou o víkendu 2. a 3. listopadu 2019 pořádá Středisko Teiresiás Masarykovy univerzity ve svých prostorách na Komenského náměstí 2 v Brně. Za podporu akce děkujeme společnosti Deloitte, Nadačnímu fondu Českého rozhlasu ze sbírky Světluška a dalším partnerům.

Co Vás čeká? Zahraniční přednášející, výběr z řady zajímavých workshopů, 9 přednášek v plenární sekci, stánky 11 vystavovatelů. Jak už se stalo tradicí, Agora je jak ideální místem pro seznámení se s horkými novinkami, z nichž některé budou představeny v české premiéře, tak místem pro získání nových či prohloubení stávajících znalostí v oblasti ICT pro zrakově postižené.

Těšit se můžete například na
Detailní program i bližší informace k registraci najdete na https://poslepu.cz/podzimni-agora-2019-spoustime-registraci-na-workshopy-o-ict-pro-zrakove-postizene/

A i když už by na Vás náhodou volné místo na workshopech nezbylo, nevadí. Určitě přijeďte na sobotní plenární a vystavovatelskou část, kde se budete moci seznámit s aktuálními novinkami v oblasti ICT pro zrakově postižené prostřednictvím přednášek či prohlídky jednotlivých expozic.

Za celý organizační tým Agory se na setkání s Vámi těší

Radek Pavlíček a Josef Konečný
-- 
Mgr. Radek Pavlíček
Středisko pro pomoc studentům se specifickými nároky
Oddělení speciální informatiky
Masarykova univerzita
Komenského náměstí 2, 602 00 Brno
tel.: +420 549 491 110
mobil: +420 604 462 448
www.teiresias.muni.cz | www.portal-pelion.cz | www.poslepu.cz