List name Post address Description
Komentovane-filmy komentovane-filmy@konference.braillnet.cz Diskusní konference o komentovaných filmech pro nevidomé
Kprehled kprehled@konference.braillnet.cz Přehled kulturních pořadů pro Prahu - distribuce časopisu
Kuzelky kuzelky@konference.braillnet.cz Informační konference pro zrakově postižené - milující sport KUŽELKY
Mobily mobily@konference.braillnet.cz Konference o mobilních telefonech
Odysea odysea@konference.braillnet.cz Diskusní fórum o cestování zrakově postižených
Oko-l oko-l@konference.braillnet.cz Konference pro uživatele programu Oko
Ol-info ol-info@konference.braillnet.cz Informace z oblastních odboček SONS Olomouckého kraje pro zájemce se zrakovým postižením
Olomoucko olomoucko@konference.braillnet.cz Regionální konference pro zrakově postižené Olomouckého kraje
Pavlac pavlac@konference.braillnet.cz Diskuse o všem možném i nemožném
Pc-klub-ol pc-klub-ol@konference.braillnet.cz Konference PC klubu pro ZP v Olomouci
Počet záznamů na stránku: