List name Post address Description
Phainfo phainfo@konference.braillnet.cz Informace z Prahy
Plavani plavani@konference.braillnet.cz Plavání - Konference pro plavce a plavecké příznivce
Respekt-l respekt-l@konference.braillnet.cz Distribuce časopisu Respekt
Rozhlas rozhlas@konference.braillnet.cz Přehled programů televize
Sachy sachy@konference.braillnet.cz Konference pro hráče a příznivce šachu
Showdown-l showdown-l@konference.braillnet.cz Konference pro hráče a příznivce showdownu
Skenuji skenuji@konference.braillnet.cz Pro skenující přispěvatele do Knihovny digitálních dokumentů
Sudoku sudoku@konference.braillnet.cz Konference určená nejen pro milovníky SUDOKU, ale i pro ty, co by se SUDOKU chtěli naučit.
Szs szs@konference.braillnet.cz Konference pro střelce a příznivce simulované zvukové střelby
Tecko tecko@konference.braillnet.cz Téčko - o technice zrakově postiženým na míru
Počet záznamů na stránku: