List name Post address Description
Dtest dtest@konference.braillnet.cz DTest - Distribuce časopisu
Esperanto esperanto@konference.braillnet.cz Konferenco por esperanto
Goalball goalball@konference.braillnet.cz Konference pro hráče a příznivce goalballu
Haf haf@konference.braillnet.cz Konference pro držitele vodících psů a nejen pro ně
Hudroz hudroz@konference.braillnet.cz Distribuce časopisu Hudební rozhledy
Info-goalball info-goalball@konference.braillnet.cz Distribuční konference informací pro Goalballisty
Inpora inpora@konference.braillnet.cz Informace a pomoc
Jaws-l jaws-l@konference.braillnet.cz Konference uživatelů programu Jaws
JM-info jm-info@konference.braillnet.cz Informace pro zrakově postižené uživatele z regionu Jižní Moravy
Klavesy klavesy@konference.braillnet.cz O elektronických klávesových nástrojích a zpracování hudby na počítači
Počet záznamů na stránku: