List name Post address Description
Tjzora tjzora@konference.braillnet.cz TJ Zora Praha - tělovýchovná jednota pro nevidomé a zrakově postižené
Turisti turisti@konference.braillnet.cz Konference členů KT TJ Zora Praha
Ustecko ustecko@konference.braillnet.cz Regionální konference pro zrakově postižené ůsteckého kraje
Vesmir vesmir@konference.braillnet.cz Distribuce časopisu Vesmír
Zdravi zdravi@konference.braillnet.cz Zdraví - Distribuce časopisu (měsíčník o zdraví)
Zoomtext zoomtext@konference.braillnet.cz Dotazy a odpovědi k programu ZoomText
Zora-l zora-l@konference.braillnet.cz Digi Zora komplet - Distribuce časopisu Zora a jeho příloh
Zus-l zus-l@konference.braillnet.cz Konference pro učitele hudby na ZUŠ
Počet záznamů na stránku: