List name Post address Description
Airsoft airsoft@konference.braillnet.cz Airsoft pro kadho a to i pro nevidom
Apple apple@konference.braillnet.cz Konference pro příznivce Apple
Bowling bowling@konference.braillnet.cz Informační konference pro zrakově postižené hráče bowlingu
Brno brno@konference.braillnet.cz Aktuální zprávy z Brna
Ctk-domaci-win ctk-domaci-win@konference.braillnet.cz Infoservis ČTK - domácí zpravodajství
Ctk-ekonomika-win ctk-ekonomika-win@konference.braillnet.cz Infoservis ČTK - ekonomické zpravodajství
Ctk-sport-win ctk-sport-win@konference.braillnet.cz Infoservis CTK - sportovni zpravodajstvi
Ctk-zahranici-win ctk-zahranici-win@konference.braillnet.cz Infoservis ČTK - zahraniční zpravodajství
Deskovky deskovky@konference.braillnet.cz Karetní a deskové hry pro zrakově postižené
Dolphin dolphin@konference.braillnet.cz Konference pro uživatele produktů firmy Dolphin program Supernova, Hal, LunarPlus, Lunar, Pocket Halk SmartHAL a Cicero
Počet záznamů na stránku: